Prosinec 2013

"...se přidej, je víkend..."

13. prosince 2013 v 23:40 | Theresa
Ahoj, ahoj, ahoj
Pátek 13. Večerní pohoda, 11 v noci, z repráků punk rock, plná energie.
Po dlouhý době na mě padnul splín, že bych se mohla zas po čase věnovat svýmu blogu a svěřit se rádoby anonymnímu světu internetu s nějakejma pikantnostma mýho života... No, nevím, jestli nějaký v poslední době jsou (mimo fakt, že se moje nejlepší kamarádka, o minulým pátku 13., vyspala s klukem, do kterýho jsem byla půlroku panicky zamilovaná a už tři měsíce mám až překvapivě fungující vztah), ale když ono to všechno tak rychle letí...
Celkově se ale poslední dobou mám docela dobře! Ve škole je to sice asi tak stejně vyhrocený jako pokaždý, ale musim řít, že to tohle pololetí absolutně nehrotit, nad čim se sama pozastavuju, ale jsem s timhle přístupem naprosto spokojená... zbláznila bych se, kdybych se měla stresovat jako loni... br.
Co doma? Tenhle tejden jsme tady s bratrem bez rodičů, který si sobecky užívaj vánoční Francii, s hlídající babčou, která má pocit, že nás musí za každou živit, hlídat, bejt autoritativní a celkově velká role... nejradši bych jí místama vyhodila z vokna :D ale ona za to nemůže... už je prostě hyperaktivní - a hlavně to myslí dobře a chce, abysme se měli hezky!! Je to naše babča!
Stejně mám svýho kluka ale nejradši... i když je to ironickej debil, co si dělá ze všeho prdel a k smrti rád mě vytáčí. Přesně tohle je totiž to, proč ho mám ráda. Ale stejně bych si to už měla ujasnit.
T. S vyplazeným jazykem